Upgrade to Pro — share decks privately, control downloads, hide ads and more …

ЛКП «Львівелектротранс»

ЛКП «Львівелектротранс»

Гал-інфо

May 31, 2018
Tweet

More Decks by Гал-інфо

Other Decks in Technology

Transcript

  1. Візія підприємства ЛКП «Львівелектротранс» – базовий перевізник Львова. Місія підприємства

    Надання якісних послуг з перевезення львів’ян та гостей міста екологічно чистим транспортом з метою збалансованого розвитку транспортної системи Львова.
  2. Основні стратегічні напрямки розвитку 1. Розширення сфери надання послуг. 2.

    Підвищення надійності перевезень. 3. Підвищення регулярності перевезень. 4. Підвищення експлуатаційної швидкості. 5. Підвищення комфорту перевезень. 6. Покращення рівня комунікацій. 7. Створення позитивного іміджу підприємства. 8. Пошук додаткових джерел доходів та оптимізація собівартості. 9. Формування ефективної команди.
  3. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 1. Розширення сфери надання

    послуг. 2. Будівництво нових трамвайних та тролейбусних ліній. 3. Купівля нового рухомого складу з можливістю автономного ходу. 4. Купівля вживаного рухомого складу (короткострокова перспектива). 5. Зменшення інтервалу руху на наявних маршрутах. 6. Розширення часових меж роботи електротранспорту. 7. Впровадження нових маршрутів з тролейбусами з автономним ходом, де будівництво тролейбусних ліній є неможливим або недоцільним. 8. Впровадження нічних маршрутів електротранспорту.
  4. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 2. Підвищення надійності перевезень.

    1.Аудит технічного стану рухомого складу, колій, контактної мережі та системи енергопостачання. 2.Реконструкція трамвайного та тролейбусного депо. 3.Будівництво нового трамвайного депо на вул. Княгині Ольги. 4.Удосконалення системи обслуговування та ремонту рухомого складу, колії та контактної мережі. 5.Удосконалення системи енергопостачання. 6.Використання сучасних технологій та матеріалів під час капітального ремонту рухомого складу, а також під час реконструкції колії та контактної мережі. 7.Залучення нових працівників (водії, слюсарі), в т. ч. з впровадженням системи їх навчання та зміною системи нарахування заробітної плати. 8.Впровадження інформаційної системи управління запасами (постачання матеріалів та запасних частин, розподіл ресурсів на певні види робіт тощо) та електронних журналів реєстрації службової інформації (несправності, поломки, переключення тощо).
  5. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 3. Підвищення регулярності перевезень.

    1.Зменшення частки квитків, придбаних у водія. 2.Удосконалення системи преміювання водіїв за дотримання розкладів руху. 3.Збільшення кількості можливих маневрів під час реконструкції колії та контактної мережі з метою зниження негативного впливу затримок. 4.Удосконалення системи диспетчеризації (зокрема, впровадження бортових комп'ютерів, які інформують водія в онлайн-режимі про дотримання розкладу руху). 5.Оптимізація системи розподілу транспортних засобів на маршрутах. 6.Оптимізація розкладів руху. 4. Підвищення експлуатаційної швидкості. 1.Впровадження виділених смуг для громадського транспорту. 2.Збільшення кількості перехресть, на яких використовується адаптивне світлофорне регулювання з пріоритетом для руху громадського транспорту. 3.Впровадження інформаційної системи для складання розкладів руху на основі даних системи диспетчеризації. 4.Використання сучасних технологій та матеріалів під час капітального ремонту рухомого складу, а також під час реконструкції колії та контактної мережі. 5.Впровадження систем змащування реборд трамвайних коліс.
  6. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 5. Підвищення комфорту перевезень.

    1.Впровадження єдиної нумерації маршрутів. 2.Будівництво сучасних мийок в трамвайному та тролейбусному депо. 3.Використання сучасних технологій та матеріалів під час капітального ремонту та обслуговування рухомого складу, колії та контактної мережі. 4.Удосконалення системи диспетчеризації. 5.Забезпечення справності систем опалення та кондиціонування (провітрювання) салону, обов’язкова вимога до нового рухомого складу, впровадження кнопок відчинення дверей (на новому рухомому складі). 7.Розроблення схеми розміщення наліпок з інформацією, зовнішньої та внутрішньої реклами. 8.Встановлення бортових електронних табло для номерів на назви маршруту. 9.Підтримка актуальної інформації на сайті підприємства, в тому числі оновлення сайту. 6. Покращення рівня комунікацій. 1.Комунікації з пасажирами (підтримка актуальної інформації на сайті підприємства, впровадження сервісу зворотного зв'язку від пасажирів, розширення системи інформування пасажирів на зупинках, розроблення бренду підприємства). 2.Комунікації в межах колективу (Впровадження електронної системи внутрішнього документообігу (доручення нарад, подання, службові записки тощо).
  7. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 7. Створення позитивного іміджу

    підприємства. 1.Оновлення сайту підприємства. 2.Розроблення логотипу та бренду підприємства (в т. ч. корпоративні кольори, дизайн квитків, оголошення, шаблони презентацій, презентаційна продукція). 3.Впровадження спільних електронних абонементів з NextBike, парковками, музеями тощо. 4.Промоція пересування громадським транспортом, акцент на екологічності транспорту. 5.Розроблення єдиної лівреї (спосіб пофарбування) для усіх моделей трамваїв та тролейбусів. 6.Покращення умов праці в диспетчерських пунктах. 7.Розроблення схеми розміщення наліпок з інформацією, зовнішньої та внутрішньої реклами. 8.Встановлення електронних табло на рухомому складі для номерів на назви маршруту. 9.Акції та знижки для постійних пасажирів. 10.Впровадження єдиної форми одягу для водіїв та контролерів. 11.Розроблення корпоративного етикету та стандарту поведінки керівника. 12.Співпраця з професійними спільнотами. 13.Участь та організація HR-заходів. 14.Проведення соціальних заходів.
  8. Основні заходи реалізації стратегічних напрямків розвитку 8. Пошук додаткових джерел

    доходів та оптимізація собівартості. 1.Формування ефективної системи контролю оплати проїзду. 2.Тендери на розміщення внутрішньої та зовнішньої (за наявності) реклами на транспортних засобах. 3.Систематизація розміщення реклами та зовнішніх комунікацій на опорах контактної мережі. 4.Впровадження системи аналізу діяльності підприємства (не лише фінансової) та розрахунок очікуваного ефекту від впровадження різних заходів. 5.Співпраця з Львівською політехнікою та іншими науковими та навчальними закладами з метою пошуку нових кадрів та впровадження нових технологій. 9. Формування ефективної команди. 1.Впровадження електронної системи внутрішнього документообігу. 2.Залучення молоді до роботи на робітничих професіях, забезпечення місця в гуртожитках для працівників з-поза Львова. 3.Службові відрядження працівників, в т .ч. закордон для підвищення кваліфікації. 4.Невідворотне покарання за пиятику на території підприємства, в т. ч. якщо це релігійне свято чи приїжджає важлива делеґація. 5.Впровадження практики teambuild-інгів і здорового суперництва в колективі. 6.Участь та організація HR-заходів.
  9. Оптимізація розподілу рухомого складу на маршрути Ключові тролейбусні маршрути: •тролейбус

    9 Електрон Т191; •тролейбус 13 низькопідлогові тролейбуси; •тролейбус 2 Skoda 15Tr та Skoda 14Tr; •тролейбус 12 Skoda 14Tr після КВР. Інші тролейбусні маршрути: •тролейбус 24; •тролейбус 11; •тролейбус 5; •тролейбус 7; •тролейбус 3.
  10. Нові форми та засоби оплати проїзду Електронні абонементи на сайті

    підприємства Оплата банківськими картками Електронні квитки та абонементи на Приват24 Оплата мобільним телефоном
  11. Нові форми та засоби оплати проїзду Структура оплати проїзду у

    2017 році Структура оплати проїзду у 2018 році
  12. Зміна вартості проїзду Вартість разової поїздки, грн Вартість разової поїздки

    за наявності абонемента, грн Вартість місячного абонемента, грн